You are currently viewing Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród w konkursie : ” Ozdoby i stroiki Bożonarodzeniowe”

W dniu  14.12.2023 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Radecznica odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród w konkursie : „ Ozdoby i stroiki Bożonarodzeniowe”, który został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Radecznica oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy. Do konkursu zostało zgłoszonych 21 prac w trzech kategoriach wiekowych, przedszkolaki dwie prace, dzieci starsze 12 prac oraz dorośli 7 prac. Prace były bardzo pomysłowe przez co komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie by wyłonić te najlepsze. 😊. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz wyróżnienia z rąk Wójta Gminy Radecznica Pana Mariana Szupera oraz Sekretarza Gminy Radecznica Pani Edyty Dubiel. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy.

Poniżej link do strony Facebook ze zdjęciami.