KONKURS: „Palmy, Pisanki, Stroiki i Kartki Wielkanocne” Radecznica 2024

Dnia 26.03.2024 r. odbyło się w naszej bibliotece podsumowanie corocznego konkursu „Palmy, Pisanki, Stroiki i Kartki Wielkanocne”, który został zorganizowany wspólnie przez Bibliotekę Publiczną Gminy Radecznica oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy. Konkurs w tym roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, złożonych zostało aż 58 prac z czego 52 prace mogły wziąć udział w konkursie; począwszy od dzieci najmłodszych poprzez młodzież oraz osoby dorosłe. Dwie złożone prace były robione zespołowo. Różnorodność ich wykonania świadczy o pomysłowości, inspiracji i zaangażowaniu uczestników. Prace były wykonane bardzo starannie i widać w nich było pasję i włożony trud a komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie by wyłonić zwycięzców. W uroczystości wręczenia nagród wzięli udział: Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper, Sekretarz Gminy Pani Edyta Dubiel, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy Pan Mariusz Górski oraz gość specjalny Pan Dariusz Kuszpyt  właściciel Księgarni „Chrząszcz” w Szczebrzeszynie i to dzięki jego uprzejmości mogliśmy zafundować uczestnikom wyjątkowe nagrody, którymi tym razem były kupony, które będą realizowane w w/w księgarni. Specjalne nagrody otrzymali najmłodsi uczestnicy w kwocie 80 zł. Kupony o wartości: I miejsce 200 zł, II miejsce 150 zł, III miejsce 100 zł, oraz wyróżnienia w kwocie 50 zł. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Relacja na YouTube